M-WAVE cyklovozík pro zvířátka | Doplňky k jízdním kolům | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!
Novinka
Doprava zdarma

M-WAVE cyklovozík pro zvířátka

Cyklovozíky se v posledních letech stávají vyhledávaným přepravním prostředkem . Pokud milujete kola a váš domácí mazlíček miluje pohyb, je na čase spojit příjemné s užitečným - vzít ho na cyklovýlet s sebou. Pokud budete dobře vybaveni a připraveni, cyklistika bude zábavou nejen pro vás, ale i pro vašeho miláčka . ... Čítaj ďalej
5 373 Kč
 Toto zboží Vám doručíme zdarma
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: M-Wave
Kód výrobku: HE-59263

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Cyklovozíky se v posledních letech stávají vyhledávaným přepravním prostředkem . Pokud milujete kola a váš domácí mazlíček miluje pohyb, je na čase spojit příjemné s užitečným - vzít ho na cyklovýlet s sebou. Pokud budete dobře vybaveni a připraveni, cyklistika bude zábavou nejen pro vás, ale i pro vašeho miláčka . Cyklovozíky mají mnoho předností, např. tam, kam jdete se dostanete rychleji než pěšky, šetříte benzín, neznečišťujete životní prostředí a dřete na své kondici.

Vozík za kolo pro přepravu domácích mazlíčků M-Wave < / b> je skvělým a praktickým doplňkem . Vozík obsahuje upevňovací karabinu pro upnutí psa. Tyč je vybavena rychloupínacím mechanismem pro upnutí za kolo.

Vlastnosti produktu:
- skládací vozík
- kola: 20 's rychloupínacím mechanismem
- materiál tkaniny: 600D polyester s ochranou proti dešti
< div> - dvířka s průhledem
- barva: žluto-černá


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!