Luxusní mluvící dětská panenka Berbesa Natália 40 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz

Luxusní mluvící dětská panenka Berbesa Natália 40 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Luxusní španělská dětská panenka - holčička Berbesa Natálka je úžasná ... Čítaj ďalej
1 420 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 31. březen
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: 40563

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka - holčička Berbesa Natálka je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Panenka má měkké látkové tělo, gumové ruce a nohy propracované do nejmenších detailů. Okouzlující holčička Natálka má milou tvářičku, která vypadá jako opravdové holčička. Panenka má v zádech ukrytý hrací modul, který se aktivuje po vyjmutí pojistky. Stačí stisknout panence tělíčko a panenka začne vydávat zvuk smějícího se dítěte a říkat "máma" a "papá". Tento zvuk se sám vypne po jednom cyklu. Panenka má modré oči, řasy a nádherné světlé dlouhé vlásky. Součástí panenky je růžový kabátek, srdiečkované šatičky, bílé kraťásky a ponožky. Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce. Vaše holčička si v panence najde svou nejlepší kamarádku.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu

- vypadá jako opravdové miminko

- v krásných příjemných barvách

- jemná vůně po vanilce

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Délka panenky: 40 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!