Luxusní mluvící dětská panenka Berbesa Kristína 52 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Luxusní mluvící dětská panenka Berbesa Kristína 52 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Luxusní španělská dětská panenka Berbesa Kristína je úžasná hračka ... Čítaj ďalej
1 259 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: 39506

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka Berbesa Kristína je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které si chce hrát na maminku. Panenka má měkké látkové tělo, gumové ručičky a nohy, propracované do nejmenších detailů. Panenka Kristína má na zádech hrací modul, který se aktivuje po vyjmutí pojistky. Stačí stisknout panence tělíčko a panenka začne vydávat zvuk smějícího se dítěte a říkat "máma" a "papá". Tento zvuk se sám vypne po jednom cyklu. Panenka má modré oči, řasy a nádherné světlé a husté vlásky. Součástí panenky je fialový kabátek, hvězdičkové šatičky, bílé kraťásky, šála a ponožky s bílými botičkami. Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce. Péče o tak nádhernou panenku nikdy nekončí.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu

- vypadá jako opravdové miminko

- v krásných růžových barvách

- jemná vůně po vanilce

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Délka panenky: 52 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!