Luxusní dětská panenka-miminko Berbesa Valentina 28 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Luxusní dětská panenka-miminko Berbesa Valentina 28 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Luxusní španělská dětská panenka Berbesa Valentina je ... Čítaj ďalej
794 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 12. červen
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: CO-33048

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka Berbesa Valentina je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které si chce hrát na maminku. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Okouzlující Valentina má milou tvářičku, která vypadá jako opravdové miminko. Faldíky na ručičkách, nožičkách a bříšku ještě více připomínají novorozence. Panenka má krásná modrá kukadla, růžové rty, ručičky a nožičky jsou pohyblivé v kloubech. Součástí je roztomilý pletený růžový overal s mašličkou, pletená čepička, ponožky a krásná pletená zavinovačka. Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce. Do této panenky se určitě zamilují všechny malé maminky.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové miminko

- v krásných růžových barvách

- jemná vůně po vanilce

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Délka panenky: 28 cm


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!