Luxusní dětská panenka-miminko Berbesa Ema 39 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Luxusní dětská panenka-miminko Berbesa Ema 39 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Luxusní španělská dětská ... Čítaj ďalej
1 520 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 16. červen
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: CO-35139

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje mnoho možností na růst a rozvoj dítětePéčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka - miminko Berbesa Ema je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Okouzlující miminko Ema má milou tvářičku, která vypadá skutečně jako opravdové miminko. Faldíky na ručičkách, nožičkách a bříšku ještě více připomínají novorozence. Panenka má krásná modrá kukadla, řasy, růžové rty, ručičky a nožičky jsou pohyblivé v kloubech. Součástí je roztomilé pletené tričko, kraťásky, ponožky, čelenka, krásná pletená deka a dudlík s klipem (dudlík nelze vložit miminku do úst). Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce. Péče o tak nádhernou panenku nikdy nekončí.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu

- vypadá jako opravdové miminko

- v krásných růžových barvách

- jemná vůně po vanilce

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Délka panenky: 39 cm


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!