Luxusní dětská panenka-holčička Berbesa Roberta 42 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Luxusní dětská panenka-holčička Berbesa Roberta 42 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Luxusní španělská dětská panenka - holčička Berbesa ... Čítaj ďalej
1 326 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 16. červen
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: CO-33062

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka - holčička Berbesa Roberta je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které si chce hrát na maminku. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Okouzlující holčička Roberta má milou tvářičku, která vypadá skutečně jako živá. Panenka má hnědé oči, řasy a nádherné tmavé dlouhé vlásky. Součástí panenky je pletený svetřík, tričko, sukýnka, baret, punčocháčky botičky. Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce. Vaše holčička si v panence najde svou nejlepší kamarádku.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové holčička

- v krásných béžových barvách

- jemná vůně po vanilce

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Délka panenky: 42 cm


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!