Luxusní dětská panenka-holčička Berbesa Laura 40 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz

Luxusní dětská panenka-holčička Berbesa Laura 40 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Luxusní španělská dětská panenka - holčička Berbesa Laura je úžasná ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: 35138

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka - holčička Berbesa Laura je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které si chce hrát na maminku. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Okouzlující holčička Laura má milou tvářičku, která vypadá skutečně jako živá. Panenka má modré oči, řasy a nádherné světlé dlouhé vlásky. Součástí panenky je kabátek, šatičky, punčocháčky a botičky. Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce. Vaše holčička si v panence najde svou nejlepší kamarádku.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové holčička

- v krásných světlých barvách

- jemná vůně po vanilce

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Délka panenky: 40 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!