Luxusní dětská panenka-holčička Berbesa Flora 42cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Luxusní dětská panenka-holčička Berbesa Flora 42cm

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Luxusní španělská dětská panenka-holčička Berbesa Flora. Panenka má ... Čítaj ďalej
1 302 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 15. červen
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: CO-33061

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka-holčička Berbesa Flora. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Tato nádherně roztomilá panenka-malá holčička vypadá skutečně jako živá. Panenka má modré oči, řasy a nádherné světlé dlouhé vlásky. Součástí panenky je dlouhý kabátek s opaskem, šatičky, punčocháčky a botičky. Obleček se dá sundat. Tělíčko panenky má jemnou vůni po vanilce. Při výrobě jsou používány výhradně kvalitní materiály.


Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové holčička

- v krásných světlých barvách

- jemná vůně po vanilce


 Vlastnosti produktu

Délka panenky: je cca 42 cm

Věk: od 3 let


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!