Luxusní dětská panenka-holčička 40 cm Llorens - Tina | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Luxusní dětská panenka-holčička 40 cm Llorens - Tina

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Luxusní španělská dětská panenka Llorens Tina je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které si chce hrát na maminku. Panenka má měkké ... Čítaj ďalej
2 199 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Llorens
Kód výrobku: 54029

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka Llorens Tina je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které si chce hrát na maminku. Panenka má měkké látkové bříško, ostatní části těla z vynilu. Tina má dlouhé rovné blond vlasy, které jsou husté, jako stvořené na česání. Panenka Tina s roztomilým výrazem ve tváři vás okouzlí svýma hlubokýma modrýma očima a dlouhými řasy. Ve svém dokonale sladěném růžovo-šedém outfitu může kdykoliv vyrazit ven. Má oblečené ponožky s bambulemi, kárované šatičky, ramena jí zakrývá hřejivý kabátek a na hlavě má ​​teplou čepici s bambulí. Do této panenky se určitě zamilují všechny malé maminky.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu

- vypadá jako opravdové miminko

- panenka sama nesedí

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Doporučujeme pro: dívky

Výška panenky: 40 cm

Výrobce: Llorens

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!