Luxusní dětská panenka-holčička 40 cm Llorens - Martina | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Luxusní dětská panenka-holčička 40 cm Llorens - Martina

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Luxusní španělská dětská panenka Llorens Martina je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. ... Čítaj ďalej
2 229 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Llorens
Kód výrobku: 54034

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka Llorens Martina je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Panenka má měkké látkové bříško, ostatní části těla z vynilu. Martina má dlouhé rovné zrzavé vlasy stvořené na česání. Panenka s roztomilým výrazem na tváři vás okouzlí svýma hlubokýma modrýma očima a dlouhými řasy. Ve svém dokonale sladěném růžovo-hnědošedém outfitu může kdykoliv vyrazit ven. Martinka nosí květinové šaty, má ponožky s mašličkami, ramena jí zakrývá kožešinová vesta a na hlavě má teplou čepici s bambulí. Celá souprava je doplněna kabelkou, která je také zdobena s bílou kožešinkou. Do této panenky se určitě zamilují všechny malé maminky.


Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitních materiálů

- vypadá realisticky

- skvělý dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Doporučujeme pro: dívky

Výška panenky: 40 cm

Výrobce: Llorens

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!