Létající drak IMEX Rainbow 160 | Pouštění draka | Inlea.cz

Létající drak IMEX Rainbow 160

Létající draci patří k podzimu jako padající listí. Tohoto draka můžete pouštět za větrných podzimních dní a děti si u toho užijí spoustu zábavy. Pouštění draka ocení jistě chlapci i holčičky ve věku již od 6 let. Létající drak je velmi dobře ovladatelný. Vedle dokonale propracovaného tvaru zaujme ... Čítaj ďalej
515 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: IMEX Fun Products
Kód výrobku: NE-AS308

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Létající draci patří k podzimu jako padající listí. Tohoto draka můžete pouštět za větrných podzimních dní a děti si u toho užijí spoustu zábavy. Pouštění draka ocení jistě chlapci i holčičky ve věku již od 6 let. Létající drak je velmi dobře ovladatelný. Vedle dokonale propracovaného tvaru zaujme i nápaditým designem.

Kostra draka je vyrobena ze sklolaminátu, díky kterému je lehká a dobře se s ní manipuluje. Další výhodou je pevnost a flexibilita v porovnání se strukturami z jiných materiálů. Drak je vyroben ze zesíleného polyesteru, který usnadňuje snadné manévrování i při mírném větru. S tímto létajícím drakem si jistě užijete spoustu zábavy s vašimi dětmi a zpříjemníte tak větrný podzimní den.

Vlastnosti produktu:

- vyroben z lehkého a odolného materiálu

- zajímavý sportovní design

- snadné manévrování

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 6 let

Rozměry: 160 x 70 cm

Délka šňůry: 40 m

Doporučená síla větru: 2-5 Beaufort (10 - 40 km/h)

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!