Ledové kostky z kamene na whisky, koktail, limonádu Inlea4Home | Kuchyňské náčiní | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Akcia

Ledové kostky z kamene na whisky, koktail, limonádu Inlea4Home

Jste skutečný labužník? Zachovejte si jedinečnou chuť Vašeho nápoje pomocí ledových kostek z kamene, které Váš nápoj zaručeně ředit nebudou. Kostky vložte do mrazáku a pak rovnou do nápoje. Žádný materiál se z nich nerozpustí a lze je kdykoliv znovu použít. Ledové kostky z kamene zchladí Vaše oblíbené nápoje bez ředění a změny ... Čítaj ďalej
- 67%
159 Kč
53 Kč
Poslední 4 kusy skladem
Očakávané doručenie 23. září
Výrobce: Inlea4Home
Kód výrobku: MUT2407

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Jste skutečný labužník? Zachovejte si jedinečnou chuť Vašeho nápoje pomocí ledových kostek z kamene, které Váš nápoj zaručeně ředit nebudou. Kostky vložte do mrazáku a pak rovnou do nápoje. Žádný materiál se z nich nerozpustí a lze je kdykoliv znovu použít. Ledové kostky z kamene zchladí Vaše oblíbené nápoje bez ředění a změny chutě. Kamenné kostky jsou vyrobeny z přírodního kamene, díky čemuž kostky udržují chlad na dlouhou dobu, neabsorbují zápachy a další  velkou výhodou je, že neplavou na hladině, proto Vám nebudou překážet během pití. Totiž klasický led se jednak v nápoji rozpustí což má za následek zředění jeho obsahu a zároveň může změnit chuť drinku pokud byl led skladován v mrazničce s masem.

V balení naleznete také praktický pytlík, který slouží k uskladnění kamenných kostek do mrazničky. Použití kostek je vhodné pro všechny druhy alkoholických a nealkoholických nápojů. Zapomeňte proto na klasický led a sáhněte po těchto jedinečných kamenných kostkách, které kvalitně zchladí Váš drink bez absolutního vlivu na jeho chuť a zároveň dodají elegantní nádech atmosféry Vašemu pití.

Vlastnosti a produktu:

- stylový sametový pytlík

- ideální na ochlazení nápojů, limonád, ledových čajů

- 9 kamenných kostek

- opakovaně použitelné

- žádné pachutě, žádné rozpouštění

 Vlastnosti produktu

Velikost 1 kostky:  2 cm x 2 cm x 2 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!