Lampa na nehty UV/LED MalTec NL-3 42LED | Nástroje pro péči o nehty | Inlea.cz

Lampa na nehty UV/LED MalTec NL-3 42LED

Někomu se může zdát práce manikérky nepříliš náročným a komplikovaným zaměstnáním, ale skutečná tvář tohoto povolání se liší od našich představ. V první řadě tato práce vyžaduje od každé kosmetičky profesionální a kvalitní přístroje a nástroje, bez kterého by nebylo možné nabízené služby realizovat. Jedním z takových zařízení ... Čítaj ďalej
269 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: MalTec
Kód výrobku: MA-110093

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Někomu se může zdát práce manikérky nepříliš náročným a komplikovaným zaměstnáním, ale skutečná tvář tohoto povolání se liší od našich představ. V první řadě tato práce vyžaduje od každé kosmetičky profesionální a kvalitní přístroje a nástroje, bez kterého by nebylo možné nabízené služby realizovat. Jedním z takových zařízení je UV-LED lampa na nehty.

Lampa Maltec je vybavena pohybovým senzorem, díky čemuž začne fungovat po vložení ruky dovnitř lampy. UV LED diody s přesně zvolenou délkou světla 365 nm a 405 nm se promítají do efektivní a rychlé vazby přípravku. Výkon LED je regulován tak, aby klient nepociťoval žádnou tepelnou nepohodu, takže si můžete zvolit různý výkon lampy a různé časy expozice. Lampa má zabudovaný časovač 10, 30, 60 a 99 sekund. Režim 99 vteřin je režim, ve kterém se výkon lampy postupně zvyšuje po dobu 99 vteřin.

Velikost lampy umožňuje snadné vložení celé ruky, aniž byste si museli zvlášť kalit palce. Uvnitř je dost místa, takže se od nynějška nemusíte bát dotýkat se stěn nehty. Na spodní straně přístroje je odnímatelný tác, který vám umožní pohodlně provádět pedikúru. Tato funkce také pomáhá vyčistit lampu od nečistot rychlým a jednoduchým způsobem.

Bez ohledu na to, zda se bude používat v profesionálním kosmetickém salonu nebo doma, díky tomuto jedinečnému přístroji si vytvoříte jedinečnou manikúru nebo pedikúru.

Vlastnosti produktu:

- energeticky úsporný vysoce výkonný světelný zdroj

- duální vlnová délka 365nm a 405nm

- funkce SMART SENSOR 2.0 si pamatuje poslední nastavený čas

- inteligentní ochrana proti přehřátí zařízení

- odnímatelná základna lampy

- displej zobrazující zbývající čas

- originální design

 Vlastnosti produktu

Rozměry: 21,5 x 19 x 9 cm

Výkon: 168W/"low heat" 99s dvojnásobný výkon

Počet LED: 42 Dual LED

Časovač: 10s, 30s, 60s, 99s

Světelný pás: 365 nm, 405 nm

Životnost: 50 000 hodin

Délka napájecího kabelu: 90 cm

Napájení: síť

Hmotnost: 0,325 kg

Rozměry balení: 22 x 19,5 x 10,5 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!