Kyselina hyaluronová + kolagen (hovězí) 90 kapslí CASA | Doplňky stravy ,vitamíny | Inlea.cz
Novinka

Kyselina hyaluronová + kolagen (hovězí) 90 kapslí CASA

Kyselina hyaluronová je vysokomolekulární polysacharid patřící do skupiny glukózo-aminoglykanů. Tato přírodní kyselina se nachází také v našem těle a koncentruje se zejména v kloubní tekutině, srdečních chlopních a očích. S postupujícím věkem se jeho produkce postupně snižuje. Jejím hlavním úkolem je zadržovat vodu, tedy ... Čítaj ďalej
365 Kč
Poslední 2 kusy skladem
Očekávané doručení 28. březen
Výrobce: Casa
Kód výrobku: PRO-20760

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Kyselina hyaluronová je vysokomolekulární polysacharid patřící do skupiny glukózo-aminoglykanů. Tato přírodní kyselina se nachází také v našem těle a koncentruje se zejména v kloubní tekutině, srdečních chlopních a očích. S postupujícím věkem se jeho produkce postupně snižuje. Jejím hlavním úkolem je zadržovat vodu, tedy hydratovat tkáně a udržovat v nich dostatečnou vlhkost. Hraje velmi důležitou roli při zajišťování pružnosti kloubů, kůže a pojivových tkání, při viskozitě synoviální tekutiny a při transportu některých živin.

Kyselina hyaluronová :

- má dobrý vliv na klouby

- chrání pokožku před škodlivými účinky stárnutí

- má antioxidační účinek, posiluje imunitní systém

Kolagen je odpovědná za elasticitu pojivových tkání. Kolagen je nejdůležitější bílkovinou lidského organismu a hlavní složkou pojivových a vazivových tkání. V těle je kolagen přímo odpovědný za stav pokožky, šlach a kloubních chrupavek. Pro správnou funkci kloubů je zásadní správná tvorba kolagenu. Se zvyšujícím se věkem naše tělo přestává vyrábět kolagen a proto je vhodné jej doplnit, aby se předešli bolestem kloubů a dalším problémům s pohybovým aparátem. Přípravek zpomaluje proces stárnutí pokožky, zlepšuje vzhled a její pružnost. Pomůže dosáhnout efektu silných a lesklých vlasů, tvrdých a zdravých nehtů, jakož i hladké a elastické pokožky.

Prezetnotovaný kolagen je hydrolyzovaný hovězí kolagen typu I, vyrobený speciálním procesem a lehce stravitelné.


Informace

Výživové doplňky jsou klasifikovány jako potraviny a ačkoli mohou mít příznivý fyziologický účinek, který se může u každého jednotlivce lišit, není dovoleno připisovat výrobkům preventivní nebo léčebný účinek, ani odkazovat na takové vlastnosti během jejich označování , zobrazování a reklamy.

 Vlastnosti produktu

Složení aminokyselin:

glycin 23,3%, prolin 13,7%, hydroxyprolin 12,3%, kyselina glutamová 10%, alanin 8,4%, arginin 7,7%, kyselina asparagová 4,5%, lysin 3,3%, serin 3,4%, leucin 2,6%, valin 2,2%, fenylalalin 2,6%, threonin 1,9%, isoleucin 1 ,2 %, hydroxylysin 1,5 %, methionin 0,9 %, histidin 0,9 %, tyrosin 0,6 %.

Doporučené dávkování: 3 x 1 tobolka denně.

Živiny ve 3 kapslích:

Kolagen 960 mg

Kyselina hyaluronová 240 mg

Složení: hydrolyzovaný hovězí kolagenový peptid typu I, Natriumhyaluronát (sodná sůl kyseliny hyaluronové) 90%, obal tobolky (želatina, voda)

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!