Kotvící sada ARROW AK100 do betonu | Zahradní domky | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Kotvící sada ARROW AK100 do betonu

Kotvící sada pro domky ARROW. Jedná se o sadu prvků, pomocí kterých jednoduše a správně přimontujete domeček k pevnému podkladu. Domek je možné k zemi přimontovat dvěma způsoby:   a) Pomocí kotvící sady, kterou si dokoupíte - ta obsahuje 4 rohové plechy, pomocí kterých zajistíte pravoúhlost lišt základového rámu, pak ... Čítaj ďalej
1 102 Kč
Skladom u dodávateľa
Kód výrobku: LG979

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Kotvící sada pro domky ARROW. Jedná se o sadu prvků, pomocí kterých jednoduše a správně přimontujete domeček k pevnému podkladu.

Domek je možné k zemi přimontovat dvěma způsoby:

  a) Pomocí kotvící sady, kterou si dokoupíte - ta obsahuje 4 rohové plechy, pomocí kterých zajistíte pravoúhlost lišt základového rámu, pak obsahuje uchycovací plíšky, které se na jednom konci přišroubují do základového rámu a na druhém konci se pomocí přiložených hmoždinek do betonu pevně přišroubují do podkladu. Dále obsahuje odpovídající počet kovových hmoždinek do betonu.

 

  b) Pouze pomocí běžných šroubů do běžných hmoždinek přímo přes základový rám (šrouby ani hmoždinky nejsou v balení přiloženy). Nejedná se o tak promyšlené řešení jako je kotevní sada, ale pokud máte doma zbytečné šrouby a hmoždinky, tak je lze úspěšně využít a zároveň ušetřit za kotevní sadu.

 

Základna k domku, kterou lze také přikoupit, neslouží jako kotvící prvek k zemi, jde o především o konstrukci, která zpevní celý domek a umoždní velmi jednoduše přimontovat dodatečnou podlahu k domku.

 

Upozornění:

Tato montážní sada je vhodná pouze pro kovové domky ARROW a "nepasuje" na domky od jiných výrobců.

 Vlastnosti produktu

Obsah balení:

- 4x rohový plech

- 8x úchytný plíšek

- 12x šroub a kovová hmoždinka do betonu


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!