Kostým a plavky mořská panna MASTER Siréna - 140 cm | Inlea.cz

Kostým a plavky mořská panna MASTER Siréna - 140 cm

Takové často přemýšlíte nad tím, jaké by to bylo být mořskou pannou? S těmito neobyčejnými plavkami to můžete jednoduše zažít!  Set se skládá z klasického horního a spodního dílu plavek a z imitace ocasu mořské panny. Nebojte se si je vzít k vodě nebo do bazénu. Zážitek to bude ... Čítaj ďalej
1 085 Kč
Poslední 2 kusy skladem
Očekávané doručení 9. únor
Výrobce: Master
Kód výrobku: MAS-B641-140

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Takové často přemýšlíte nad tím, jaké by to bylo být mořskou pannou? S těmito neobyčejnými plavkami to můžete jednoduše zažít!  Set se skládá z klasického horního a spodního dílu plavek a z imitace ocasu mořské panny. Nebojte se si je vzít k vodě nebo do bazénu. Zážitek to bude určitě neuvěřitelný a nádherný. Dále se dají využít k tematickému focení nebo na jinou událost.

Kostým mořská panna MASTER Siréna je navržen tak, aby při plavání dobře přiléhal k tělu, a tak byl pohodlnýKvalita použitého materiálu společně s nově navrženým realistickým designem dodává kostýmu vzhled skutečných lesklých šupinek.

Vlastnosti a funkce:

- skvělé stylové plavky

- kostým mořské panny

- nádherný design


! Kostým používejte vždy pouze pod dohledem dospělé osoby! Při chůzi na suché zemi zvedněte spodní část kostýmu nad kotníky. Kostým je možné ve vodě složit vyklouznutí, vyzkoušejte si to nejprve na suchu.Dávejte pozor na schody v bazénech a v kostýmu neskákejte. !

 Vlastnosti produktu

Velikost: 140 cm

Hmotnost: 0,30 kg

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!