Kostým a plavky mořská panna MASTER Diana - 150 cm | Kostýmy | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA nad 2 500 Kč!
0 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Lepší nabídky Novinky

Kostým a plavky mořská panna MASTER Diana - 150 cm

Takové často přemýšlíte nad tím, jaké by to bylo být mořskou pannou? S těmito neobyčejnými plavkami to můžete jednoduše zažít!  Set se skládá z klasického horního a spodního dílu plavek a z imitace ocasu mořské panny. Nebojte se si je vzít k vodě nebo do bazénu. Zážitek to bude ...
1 016 Kč
Na skladě - Očekávané doručení 8. prosinec
Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz
Výrobce: Master
Kód výrobku: MAS-B643-150
Přidat do seznamu přání

Takové často přemýšlíte nad tím, jaké by to bylo být mořskou pannou? S těmito neobyčejnými plavkami to můžete jednoduše zažít!  Set se skládá z klasického horního a spodního dílu plavek a z imitace ocasu mořské panny. Nebojte se si je vzít k vodě nebo do bazénu. Zážitek to bude určitě neuvěřitelný a nádherný. Dále se dají využít k tematickému focení nebo na jinou událost.

Kostým mořská panna MASTER Diana je navržen tak, aby při plavání dobře přiléhal k tělu, a tak byl pohodlnýKvalita použitého materiálu společně s nově navrženým realistickým designem dodává kostýmu vzhled skutečných lesklých šupinek.

Vlastnosti a funkce:

- skvělé stylové plavky

- kostým mořské panny

- nádherný design


! Kostým používejte vždy pouze pod dohledem dospělé osoby! Při chůzi na suché zemi zvedněte spodní část kostýmu nad kotníky. Kostým je možné ve vodě složit vyklouznutí, vyzkoušejte si to nejprve na suchu.Dávejte pozor na schody v bazénech a v kostýmu neskákejte. !

 Vlastnosti produktu

Velikost: 150 cm

Hmotnost: 0,30 kg


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky