Kostým a plavky mořská panna MASTER Diana - 130 cm | Inlea.cz

Kostým a plavky mořská panna MASTER Diana - 130 cm

Takové často přemýšlíte nad tím, jaké by to bylo být mořskou pannou? S těmito neobyčejnými plavkami to můžete jednoduše zažít!  Set se skládá z klasického horního a spodního dílu plavek a z imitace ocasu mořské panny. Nebojte se si je vzít k vodě nebo do bazénu. Zážitek to bude ... Čítaj ďalej
999 Kč
Poslední kus skladem
Očekávané doručení 16. srpen
Výrobce: Master
Kód výrobku: MAS-B643-130

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Takové často přemýšlíte nad tím, jaké by to bylo být mořskou pannou? S těmito neobyčejnými plavkami to můžete jednoduše zažít!  Set se skládá z klasického horního a spodního dílu plavek a z imitace ocasu mořské panny. Nebojte se si je vzít k vodě nebo do bazénu. Zážitek to bude určitě neuvěřitelný a nádherný. Dále se dají využít k tematickému focení nebo na jinou událost.

Kostým mořská panna MASTER Diana je navržen tak, aby při plavání dobře přiléhal k tělu, a tak byl pohodlnýKvalita použitého materiálu společně s nově navrženým realistickým designem dodává kostýmu vzhled skutečných lesklých šupinek.

Vlastnosti a funkce:

- skvělé stylové plavky

- kostým mořské panny

- nádherný design


! Kostým používejte vždy pouze pod dohledem dospělé osoby! Při chůzi na suché zemi zvedněte spodní část kostýmu nad kotníky. Kostým je možné ve vodě složit vyklouznutí, vyzkoušejte si to nejprve na suchu.Dávejte pozor na schody v bazénech a v kostýmu neskákejte. !

 Vlastnosti produktu

Velikost: 130 cm

Hmotnost: 0,30 kg

Toldy Jázmin
21.06.2022
Hodnocení: 5

Kiskorom óta szerettem volna ilyen sellő uszonyban úszni és most már 9 éves vagyok és meggyült rá a pénzem már megszeretném venni!!


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky

Vinylové činky SPARTAN 2 x 2 kg
404 Kč
Masážní válec SPARTAN s výstupky
547 Kč
Skákací tyč SMALL FOOT Pogo Stick
727 Kč