Jídelní židle a houpačka 2v1 pro panenky UNICORN REIG | Príslušenstvo k bábikám | Inlea.cz

Jídelní židle a houpačka 2v1 pro panenky UNICORN REIG

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje také mnoho možností pro růst a rozvoj dítěte. Péče o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Jídelní židle a houpačka 2v1 pro panenky je krásná a praktická ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Vyprodáno
Výrobce: REIG
Kód výrobku: 63554AA

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje také mnoho možností pro růst a rozvoj dítěte. Péče o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Jídelní židle a houpačka 2v1 pro panenky je krásná a praktická hračka pro všechny malé slečny. Lze ji použít jako houpačku pro panenky nebo z ní jednoduchým způsobem uděláte jídelní židličku, kterou lze snadno sundat a nezabere moc místa. Hračka nabízí spoustu způsobů hraní a zaujme Vaše dítě na dlouhou dobu. Je barevná s veselými vzory. Je vyrobena z kvalitního materiálu, velmi bezpečná a lehká. Je to ideální hračka pro skvělou zábavu. Do této multifunkční hračky se zamilují všechny malé maminky.

Vlastnosti produktu:

- 2 v 1: jídelní židle a houpačka

- pevná, lehká, kvalitní konstrukce

- bezpečnostní pásy

- pultík

- jednoduchý způsob složení a rozložení

- snadno se mění z židle na houpačku

- krásné barvy, veselé vzory

 Vlastnosti produktu

Rozměr: 37,5 x 44 x 77 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!