Jídelní židle a houpačka 2v1 pro panenky UNICORN REIG | Kočárky pro panenky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Jídelní židle a houpačka 2v1 pro panenky UNICORN REIG

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností   na růst a rozvoj dítěte . & Nbsp; Péčí o panenku   jako o vlastní děťátko se dívky   přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Jídelní židle a houpačka   2v1 pro ... Čítaj ďalej
925 Kč
Skladem
Očakávané doručenie 23. září
Výrobce: REIG
Kód výrobku: 63554AA

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností   na růst a rozvoj dítěte . & Nbsp; Péčí o panenku   jako o vlastní děťátko se dívky   přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší.

Jídelní židle a houpačka   2v1 pro panenky   je krásná a   praktická hračka   pro všechny malé slečny. Lze ji použít jako houpačku pro panenky nebo z ní jednoduchým způsobem uděláte jídelní židli, kterou   lze   snadno složit   a nezabere mnoho místa. Hračka nabízí mnoho způsobů hraní a zaujme Vaše dítě na dlouhou dobu. Je   barevná s veselými vzory . Je vyrobena   z kvalitního materiálu , velmi   bezpečná   a lehká. Je to ideální hračka   pro skvělou zábavu . Do této multifunkční hračky se zamilují všechny malé maminky.

Vlastnosti produktu:

- 2 v 1: jídelní židle a houpačka

- pevná, lehká, kvalitní konstrukce

- bezpečnostní pásy

- pultík

- snadný způsob složení a rozložení

- snadno se mění z židle na houpačku

- krásné barvy, veselé vzory


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky