Jenga barevná dřevěná společenská hra kulatá Safari Small Foot | Inlea.cz

Jenga barevná dřevěná společenská hra kulatá Safari Small Foot

Skvělá společenská Jenga je výbornou hrou, při které se zabaví celá rodina. Při této hře můžete rozvíjet svoji koncentraci, přesnost či preciznost. I vaše děti zaručeně ohromí tato úžasná hra. Skládá se z 36 dřevěných bloků a 7 kartonových úrovní. Hraje se tak, že postavíte věž tak, že jedno patro bude tvořit 6 bloků. A zábava ... Čítaj ďalej
369 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Small Foot Design
Kód výrobku: NE-111958

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Skvělá společenská Jenga je výbornou hrou, při které se zabaví celá rodina. Při této hře můžete rozvíjet svoji koncentraci, přesnost či preciznost. I vaše děti zaručeně ohromí tato úžasná hra. Skládá se z 36 dřevěných bloků a 7 kartonových úrovní. Hraje se tak, že postavíte věž tak, že jedno patro bude tvořit 6 bloků. A zábava může začít! Každý z hráčů hodí kostkou, která vám určí, který barevný dílek máte z věže vytáhnout tak, aby věž nespadla.

Prohrává ten, komu se věž zhroutí. Jednotlivé úrovně patra jsou vyhotoveny v krásných obrázcích se safari zvířátky. Děti se během hraní seznámí s jednotlivými zvířátky nebo si zopakují barvy. Prožijte společné chvíle se svojí rodinou a zažijte nekonečno zábavy. Společenská hra Jenga také výborným dárkem pro každou příležitost.

Vlastnosti produktu:

- zajímavé barevné provedení

- kulatý tvar věže

- vyrobena ze dřeva

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 4 let

Materiál: dřevo, karton

Rozměry:

- váleček: 5,3 x 1,9 cm

- průměr kartonové podložky: 11 cm

Výrobce: Small Foot

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!