Interaktivní volant se zvuky Inlea4Fun | Inlea.cz

Interaktivní volant se zvuky Inlea4Fun

Překvapte své dítě interaktivním volantem Inlea4Fun, které mu poskytne spoustu legrace. Miluje Vaše dítě řízení auta? Pokud ano, teď se můžete cítit jako řidič! Volant má dvě ramena, jedno s přísavkou na okna a zrcadlem, druhé rameno slouží k podepření podlahy. Díky přísavce jej rychle a jednoduše namontujete na skleněnou ... Čítaj ďalej
399 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-ZIT.55008

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Překvapte své dítě interaktivním volantem Inlea4Fun, které mu poskytne spoustu legrace. Miluje Vaše dítě řízení auta? Pokud ano, teď se můžete cítit jako řidič! Volant má dvě ramena, jedno s přísavkou na okna a zrcadlem, druhé rameno slouží k podepření podlahy. Díky přísavce jej rychle a jednoduše namontujete na skleněnou plochu nebo položíte na zem.

Volant má tyto funkce: startování auta, přidávání plynu ve třech stupních, brzdění, směr doleva a doprava, výstražná světla, klakson a zastavení. Kromě toho byl volant vybaven světly a zvuky pro startování auta, přidávání plynu, brzdění, směrovky, výstražná světla, klakson a stop. Tři barevné LED - při provádění různých funkcí se rozsvítí tři LED diody různých barev. Volant je napájen třemi AA bateriemi – nejsou součástí balení.

Je vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů pro bezpečnost vašich dětí. Touto hračkou se dítě bude cítit jako skutečný řidič.

Vlastnosti produktu:

- rozvíjí dovednost a pomáhá cvičit koordinaci

- dítě naučí poznávat nové barvy a tvary

- zvukové a světelné efekty

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Průměr volantu: 24,5 cm

Délka podpěry: cca 29 cm

Délka ramene s přísavkou: cca 31 cm

Rozměry balení: cca 45 x 24 x 9 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!