HOLA Dancing Cat | Inlea.cz

Interaktivní tančící kočka HOLA Dancing Cat

Zábavná hra, která pobaví všechny malé děti. Interaktivní tančící kočka, která je dokonalou hračkou pro každé dítě. Kočička tančí a chodí. Má vestavěný mikrofon, který zaznamenává, co se řekne a zábavným způsobem zopakuje. Hra je napájena 4 x AA 1,5V bateriemi, které nejsou součástí balení.V horní části hračky jsou sluchátka na ... Čítaj ďalej
1 055 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: HOLA
Kód výrobku: RA-A721

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Zábavná hra, která pobaví všechny malé děti. Interaktivní tančící kočka, která je dokonalou hračkou pro každé dítě. Kočička tančí a chodí. Má vestavěný mikrofon, který zaznamenává, co se řekne a zábavným způsobem zopakuje. Hra je napájena 4 x AA 1,5V bateriemi, které nejsou součástí balení.

V horní části hračky jsou sluchátka na koťátku, která zároveň fungují jako pohodlné madlo k přenášení. K dispozici jsou také tři tlačítka, která vykonávají různé funkce. První tlačítko „tančí do rytmu“ kočka začne tancovat, mává rukama a boky, kroutí hlavou do rytmu hudby. Posunete-li tlačítko na spodní části koťátka ze STOP na GO, kotě bude chodit a otáčet se. Na bříšku koťátka blikají barevná světýlka. Pokud pohybujeme ocasem z jedné strany na druhou, zazní zábavné zvukové efekty.

Vlastnosti produktu:

- tančí na jednom místě

- chodí

- s vestavěným mikrofonem

- na břiše blikají barevná světýlka

- Ideální dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 18 měs +

Materiál: plast

Rozměr kočky: cca. 35 cm x 25 cm x 13 cm

Rozměr balení: cca. 33 cm x 26 cm x 14 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!