Interaktivní kytara s klavírem Inlea4Fun DINAMIC - modrá | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Interaktivní kytara s klavírem Inlea4Fun DINAMIC - modrá

Hudební hračka má tvar připomínající skutečnou elektrickou kytaru, vtáhne dítě do zajímavého světa zvuků, barev a tvarů. Vaše dítě se naučí rychle ovládnout základní manuální dovednosti, zvuky a melodie. Kytara má zjednodušené, zaoblené tvary, které jsou pro dítě velmi bezpečné. Interaktivní hračka je vybavena 9 tlačítky, ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

381 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-1077

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hudební hračka má tvar připomínající skutečnou elektrickou kytaru, vtáhne dítě do zajímavého světa zvuků, barev a tvarů. Vaše dítě se naučí rychle ovládnout základní manuální dovednosti, zvuky a melodie. Kytara má zjednodušené, zaoblené tvary, které jsou pro dítě velmi bezpečné.

Interaktivní hračka je vybavena 9 tlačítky, kterými dítě spustí zajímavé melodie i různé zvuky. Když stiskne tlačítka, rozsvítí se. Nástroj má 3 režimy a různé melodie – od popu, přes rock až po blues. Dítě může hrát stisknutím klavírních tlačítek a také pomocí kulatého zeleného tlačítka rozděleného na čtyři části a tlačítka v horní části hračky. Oranžová páčka, když se posouvá dolů, mění píseň a váleček, který je umístěn v centrální poloze, lze posunout nahoru a dolů. V horní části hračky je malá koule plná hrachu - může dokonale sloužit jako chrastítko. Přítomnost hudby ve vývoji dítěte má jistě pozitivní účinek.

Vlastnosti produktu:

- imitace skutečné kytary

- klávesy se světelnými efekty

- zaoblené tvary

- tlačítko pro různé hudební režimy (rock, pop, blues)

- zabudované chrastítko

- regulátor hlasitosti

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 18 měsíců

Rozměry: 45 x 19 x 4 cm

Rozměry balení: 47,5 x 25 x 8 cm

Napájení: 3 x AA 1,5V baterie (nejsou součástí balení)

Certifikace: CE


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!