Interaktivní hračka - želva | Inlea.cz

Interaktivní hračka - želva

Představujeme vám veselou interaktivní želvu pro děti od 12 měsíců. Hračka je vybavena zvukovými a světelnými efekty. Zvuky a melodie rozvíjejí hudební citlivost a dokonalý sluch. Tato milá hračka poskytne každému dítěti spoustu legrace. Hračka je vyrobena z plastu. Nebude to pro vaše dítě jen veselým a barevným kámošem, ... Čítaj ďalej
508 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 14. červenec
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: JO-ZA3760

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Představujeme vám veselou interaktivní želvu pro děti od 12 měsíců. Hračka je vybavena zvukovými a světelnými efekty. Zvuky a melodie rozvíjejí hudební citlivost a dokonalý sluch.

Tato milá hračka poskytne každému dítěti spoustu legrace. Hračka je vyrobena z plastu. Nebude to pro vaše dítě jen veselým a barevným kámošem, protože želva je věru i šikovná. Učí, rozvíjí a občas i uteče. Učí barvy a názvy zvířat v angličtině. Stisknutí tlačítka kvíz (?) také klade otázky, na které lze odpovědět pomocí různých tlačítek. Po stisku tlačítka hudební noty/šipky náš kamarád uteče a hraje veselou hudbu, čímž zlepšuje koordinaci pohybu dítěte. Se zabudovaným senzorem rozpozná překážky v cestě, takže se dokáže otočit a změnit směr, pokud mu něco vleze do cesty. Této zajímavé barevné hračce by se potěšilo každé malé dítě.

 Hra je napájena 3 1,5V AA bateriemi, které nejsou součástí balení.

Vlastnosti produktu:

- zvukové a světelné efekty

- podporuje hru

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 12m+

Materiál: plast

Rozměry: 22 x 19 x 9 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!