Inlea4Fun VACUUM CLEANER Dětský zvukový vysavač | Inlea.cz

Inlea4Fun VACUUM CLEANER Dětský zvukový vysavač

Dětský vysavač Inlea4Fun je praktická, zábavná a naučná hračka pro holčičky, které s nadšením pomáhají mámimce při úklidu. Hračka je provedena ve svěžích růžových a tyrkysových barvách. Vysavač je vybaven měkkou hadicí. Je navržen se zaoblenými hranami. Dětský vysavač se posouvá na dvou kolečkách, což výrazně usnadňuje ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-7321

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětský vysavač Inlea4Fun je praktická, zábavná a naučná hračka pro holčičky, které s nadšením pomáhají mámimce při úklidu. Hračka je provedena ve svěžích růžových a tyrkysových barvách. Vysavač je vybaven měkkou hadicí. Je navržen se zaoblenými hranami. Dětský vysavač se posouvá na dvou kolečkách, což výrazně usnadňuje manipulaci s hračkou. Může to být ideální dárek pro každou příležitost.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Hračka je vyrobena z kvalitního plastu se zajímavými barvami. Je to ideální doplněk do každého dětského pokoje.


Vlastnosti produktu:

- spínač zapnutí / vypnutí

- flexibilní hadice

- praktická rukojeť

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Doporučujeme: pro dívky

Velikost vysavače: 27 cm x 21 cm x 15 cm

Velikost balení: 35 cm x 23 cm x 20 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!