Inlea4Fun TOOLS VAN Dětská dílna v kufříku autobus | Nářadí a nástroje | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 750 Kč! Akce platí do 31. května!

Inlea4Fun TOOLS VAN Dětská dílna v kufříku autobus

Dětské nářadí v kufříku je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najde své místo i v dětském pokoji.V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno ... Čítaj ďalej
472 Kč
Poslední 2 kusy skladem
Očekávané doručení 20. květen
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-4886

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětské nářadí v kufříku je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najde své místo i v dětském pokoji.

V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistra! Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou vrtačku, šrouby a matice, jednoduše skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře.

Dětské nářadí je vyrobeno z prvotřídního plastu nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají se s ním i další generace. Dětská dílna ve tvaru autobusu v kombinaci se sytými, hřejivými barvami vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí kutit a kreativně se rozvíjet. Nad kabinou je připevněn prvek s modrými výstražnými světly a reproduktor. Po stisknutí červeného tlačítka se aktivuje osvětlení a mechanické zvuky.

Vlastnosti produktu:

- repliky skutečných nástrojů

- držadlo pro snadné přenášení

- vyroben z kvalitního plastu

- světelné a zvukové efekty

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Doporučujeme pro: chlapce

Rozměry: 35 x 17 x 12,5 cm

Rozměry balení: 35,5 x 23 x 14,5 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!