Inlea4Fun skluzavka Dino červená | Dětské skluzavky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Inlea4Fun skluzavka Dino červená

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít už batolata a vyřádit se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. Kromě toho, správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například i v ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

719 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: 70353

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít už batolata a vyřádit se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. Kromě toho, správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například i v bazénu či v dětském pokoji. O tom, že zábavu na skluzavce si děti užívají, určitě není pochyb. Mnohé z nich dokáží klouzání se strávit celé hodiny.

Možná jste však netušili, že dětské skluzavky jsou skvělým prostředkem pro rozvoj hrubé motoriky. Děti si při klouzání trénují koordinaci pohybůrovnováhu posilují svaly. Motivuje je k pohybu a je všestranně užitečné pro rozvoj pohybové soustavy. Když děti nemají na zahradě dostatek podnětů, velmi rychle se tam začnou nudit. Nelze se pak divit, že dříve či později zakotví raději u počítače nebo před televizí.

Pobyt a pohyb na čerstvém vzduchu je v současné přetechnizované době pro dítě tím nejlepšímSkluzavka je bezpochyby jeden ze způsobů, jak k němu děti motivovat.

Tato skvělá skluzavka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Má krásnou barvu a její zajímavý vzhled zaručeně přiláká všechny děti. Díky masivnímu plastu je skluzavka velmi stabilní a bezpečná. Navíc je odolná povětrnostním podmínkám. Montáž a údržba je velmi jednoduchá.


Vlastnosti produktu:  

- perfektní dílenské zpracování a kvalita použitých materiálů zaručuje skluzavce   dlouhou životnost  

- minimální náročnost na montáž a údržbu  

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry: 135 x 40 x 70 cm

Hmotnost: 5 kg

Maximální zatížení: 50 kg

Rozměr balení:  115 x 39 x 23 cm

 

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!