Inlea4Fun oboustranná magnetická tabule Mersa - Natural | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Inlea4Fun oboustranná magnetická tabule Mersa - Natural

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje i možnost vzdělávat se? Oboustranná magnetická tabule Mersa je tou správnou volbou! Tato oboustranná tabule je velmi praktická, protože díky rozměrům není náročná na prostor. Na jednu stranu tabule je možné kreslit fixy, na druhou ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

632 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: 3T-TK1

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje i možnost vzdělávat se? Oboustranná magnetická tabule Mersa je tou správnou volbou! Tato oboustranná tabule je velmi praktická, protože díky rozměrům není náročná na prostor. Na jednu stranu tabule je možné kreslit fixy, na druhou stranu křídami.  

V balení naleznete 4 nádoby na barvu, 1 fix, 1 hadr, 1 houbu a 5 bílých kříd. Díky těmto vhodným prostředkům se mohou děti učit abecedu, stejně se mohou učit číst, psát a počítat a vedle toho se i skvěle zabaví. Praktická integrovaná polička slouží k uložení příslušenství. Zajistěte svým dětem tuto atraktivní tabuli a dopřejte jim tak chvíle plné zábavy a vzdělávání! 

Vlastnosti produktu:

• oboustranná tabule - možnost psát fixy i křídami

• nenáročná na prostor  

• kvalitní dřevo

 Vlastnosti produktu

Rozměry rozložené tabule: 95 cm x 45,5 cm x 37 cm

Materiál: dřevo

Hmotnost: 3 kg

Doporučený věk: 3+


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!