Inlea4Fun MY HOME Dětská pračka - bílá / modrá | Inlea.cz

Inlea4Fun MY HOME Dětská pračka - bílá / modrá

Máte doma malou pomocnici? Dětská pračka My Home jistě potěší každé malé děvčátko. Dítě speciálním způsobem napodobuje život svého prostředí a řízení dospělé. Dítě se naučí základní činnosti související s udržováním čistoty doma. Hračka je vyrobena z pevného a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a pohodlí ... Čítaj ďalej
669 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-ZDZ.3252

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Máte doma malou pomocnici? Dětská pračka My Home jistě potěší každé malé děvčátko. Dítě speciálním způsobem napodobuje život svého prostředí a řízení dospělé. 

Dítě se naučí základní činnosti související s udržováním čistoty doma. Hračka je vyrobena z pevného a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a pohodlí při používání. Má estetický vzhled, který v kombinaci se sytými barvami a efektními tvary zajistí skvělou a především bezpečnou zábavu pro každé dítě. Sada má spoustu zajímavých prvků. Pračka má dotykový panel na výběr pracích programů a v závislosti na cyklu můžete slyšet různé zvuky pračky a rozsvítí se LED na přední straně hračky. Na boku je pohyblivý knoflík na změnu teploty.


Vlastnosti a funkce:

- zvukové a světelné efekty

- dvířka jsou otevíratelné

- ideální dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry pračky: 23 x 16,5 x 12,5 cm

Rozměry balení: 25 x 18,5 x 14 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!