Inlea4Fun MODERN KITCHEN dětská kuchyňka se 65 doplňky - červená | Plastové kuchyňky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Inlea4Fun MODERN KITCHEN dětská kuchyňka se 65 doplňky - červená

Kuchyňka Modern Kitchen je snem každé malé kuchařky a cukrářky v domácnosti. S touto fantastickou kuchyní může měla princezna začít vařit i péct. Bohatě vybavená kuchyň na vaření s množstvím příslušenství rychle zaujme Vaše dítě. Tato fantastická hrací kuchyň by neměla chybět v žádném dětském pokoji. Děti se díky kuchyňce ... Čítaj ďalej
1 589 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: ZDZ.889-162

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Kuchyňka Modern Kitchen je snem každé malé kuchařky a cukrářky v domácnosti. S touto fantastickou kuchyní může měla princezna začít vařit i péct. Bohatě vybavená kuchyň na vaření s množstvím příslušenství rychle zaujme Vaše dítě. Tato fantastická hrací kuchyň by neměla chybět v žádném dětském pokoji. 

Děti se díky kuchyňce naučí zacházet s kuchyňskými spotřebiči a příslušenstvím. Knoflíky jsou pohyblivé, varná deska se rozsvítí, kuchyňka má zvukové efekty jako např. zvuk smažení. Dvířka trouby, chladničky a horní skříňky se dají otevřít. Dalším zajímavým prvkem je umyvadlo s kohoutkem, ze kterého teče skutečná voda. Dětská kuchyňka je stabilní a dobře přístupná, rozvíjí u vašeho dítěte jemnou motoriku, komunikační a rozumové schopnosti. Hračka je napájena na 8 x AA baterie 1,5 V, které nejsou součástí balení. Tato dětská kuchyň s veselými barvami by neměla chybět v žádném dětském pokoji.


Vlastnosti a funkce:

- 65 kuchyňských doplňků

- trouba, sporák, kuchyňka s kohoutkem

- zvukové a světelné efekty

- ideální dárek pro každou příležitost


 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Materiál: plast

Rozměry:

- výška: 93,5 cm

- šířka: 71 cm

- hloubka: 28,5 cm

Rozměry balení: 67 x 48 x 19 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!