Inlea4Fun Interaktivní panenka Laura 43 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
Novinka

Inlea4Fun Interaktivní panenka Laura 43 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Interaktivní panenka   Inlea4Fun Laura   je úžasná ... Čítaj ďalej
735 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-3014

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší.

Interaktivní panenka   Inlea4Fun Laura   je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Panenka je vyrobena z měkké gumy díky čemuž je příjemná na dotek . Panenka má modré kukadla , růžové rty , ručičky a nožičky jsou pohyblivé v kloubech. Panenka je oblečena v lékařském oděvu , ma bílo-modré boty. Součástí je velký stetoskop , stříkačka , palička , teploměr . & Nbsp; Oblečení lze svléknout. Po stisknutí břicha panenky uslyšíte pláč, radostné hihňání. Pokud chcete aktivovat zvuky v panence, vytáhněte mechanismus z břicha, odstraňte ochranu a znovu vložte mechanismus do otvoru v bříšku. Do této panenky se určitě zamilují všechny malé maminky.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z   měkkého materiálu  

- vypadá jako opravdové miminko < / p>

- v krásných bílo růžových barvách


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!