Inlea4Fun F928 Dětská elektrická tříkolka - modrá | Hračky do zahrady | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!
Doprava zdarma

Inlea4Fun F928 Dětská elektrická tříkolka - modrá

Hledáte pro vaše dítě vyjímečný dárek? Darujte mu elektrickou tříkolku. Dětské elektrické tříkolky dávají dítěti příležitost cítit se jako skutečný řidič nebo dokonce závodník. Elektrická tříkolka však pro dítě není jen hračka, ale také způsob, jak získat nové užitečné dovednosti. Dítě se cítí zralejší a vážnější, získává pocit ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

3 055 Kč
 Toto zboží Vám doručíme zdarma
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-PA.C031.NIE

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hledáte pro vaše dítě vyjímečný dárek? Darujte mu elektrickou tříkolku. Dětské elektrické tříkolky dávají dítěti příležitost cítit se jako skutečný řidič nebo dokonce závodník. Elektrická tříkolka však pro dítě není jen hračka, ale také způsob, jak získat nové užitečné dovednosti. Dítě se cítí zralejší a vážnější, získává pocit zodpovědnosti, vyvíjí se u něj prostorové vnímání, b, seznamuje se s pravidly silničního provozu a zvyšuje se důvěra ve vlastní schopnosti.


Vlastnosti produktu:

Tříkolka má plynový pedál, elektrickou brzdu, která funguje při odstranění nohy z plynového pedálu. Na volantu naleznete tlačítka se zvukem, při jízdě vpřed svítí přední světla. Navíc obsahuje tato tříkolka také kufřík, kde si děti mohou ukládat své hračky.

 Vlastnosti produktu

Rozměry:

- délka: 92 cm

- šířka: 42 cm

- výška: 65 cm

Nosnost: 25 kg

Rychlost: 3 - 5 km/h

Baterie: 6V 4,5Ah

Motor: 30W


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!