Inlea4Fun Enduro odrážedlo - velikost M - červené | Hračky do zahrady | Inlea.cz

Inlea4Fun Enduro odrážedlo - velikost M - červené

Dětská odrážedla jsou novinkou posledních let a u dětí se stávají více a více populární. Dalo by se říci, že dětské odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Mnoho rodičů proto řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak, že mu pořídí dětské odrážedlo, což je nejlepší cesta, jak v dítěti ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

395 Kč
Poslední 2 kusy skladem
Očekávané doručení 10. únor
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: 3T-141-S

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětská odrážedla jsou novinkou posledních let a u dětí se stávají více a více populární. Dalo by se říci, že dětské odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Mnoho rodičů proto řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak, že mu pořídí dětské odrážedlo, což je nejlepší cesta, jak v dítěti pěstovat lásku k tomuto zdravému sportu.

Pro správný vývin svalů a kloubů našich ratolestí je nesmírně důležitý každodenní pohyb, nejlépe na čerstvém vzduchu. Každý z nás si pamatuje tu radost, když nám rodiče koupili první kolo. Dopřejme tu radost i Vašim dětem, zaobstarajme jim již v útlém věku opravdový dopravní prostředek - odrážedlo.
V dnešní době je opravdu mnoho možností, jak naučit děti jezdit na kole, avšak odrážedla jsou prokazatelně nejoblíbenější a nejrychlejší cestou. Než se pustíte do výběru prvního odrážedla, na kterém se děti učí stabilitu a celkovou koordinaci pohybů, musíte vědět, co přesně hledáte. Vybírat můžete podle materiálu odrážedla, výšky sedadla nebo doporučeného věku.
Obecně platí, že dítě musí dosáhnout celým chodidlem na zem, aby se mohlo odrážet. Důležitý parametr je výška rozkroku dítěte a tedy výška sedla od země. V neposlední řadě důležitým faktorem je i   materiál konstrukce, což určuje i váhu a odolnost odrážedla.
I zde platí: čím nižší cena, tím nižší kvalita. Dopřejme našim nejmenším radostnou a zároveň bezpečnou jízdu!

Dětské odrážedlo nesmí být používáno na veřejných komunikacích, parkovištích a na cestách s prudkým klesáním.


Vlastnosti produktu:  

Určeno pro děti od 2 let

- stabilní a kvalitní plastový materiál

- jednoduché ovládání   Vlastnosti produktu

Výška sedadla: 26 cm 

Výška řídítek: 41 cm

Rozměry: 78 x 20 x 58 cm

Hmotnost: 2,3 kg

Nosnost: 30 kg

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!