Inlea4Fun Dresser Mirror Dětský toaletní stolek | Kosmetické sety, náramkovač | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Inlea4Fun Dresser Mirror Dětský toaletní stolek

Spousta fantazie ve vašich ratolestech probudí i úžasné dětské kosmetické stolky . Váše malé vizážistky a kadeřnice mohou dosytosti zabavit při hře s plastovým kosmetickým stolkem. Krásný toaletní stolek Inlea4Fun Dresser Mirror   v růžovém provedení zaručeně potěší všechny holčičky, které se rádi malují a češou. ... Čítaj ďalej
Unfortunately this product is currently unavailable.
Vyprodáno
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE4466

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Spousta fantazie ve vašich ratolestech probudí i úžasné dětské kosmetické stolky . Váše malé vizážistky a kadeřnice mohou dosytosti zabavit při hře s plastovým kosmetickým stolkem.

Krásný toaletní stolek Inlea4Fun Dresser Mirror   v růžovém provedení zaručeně potěší všechny holčičky, které se rádi malují a češou. Poskytne vše co malé princezny potřebují k tomu, aby se dokonale upravili. Je vybavena se 3 zásuvkami na šperky a velkým zrcadlem . Stisknutím tlačítka v horní části zrcadla se aktivuje osvětlení zabudované v jeho rámu. K toaletnímu stolku příslušejí i různé příslušenství jako například náhrdelník z korálků , rtěnky či kartáč na vlasy . Stolek má pevnou konstrukci , díky čemuž je trvanlivý a snadno se čistí . V stolku se nachází posuvná zásuvka pro odložení dalších věciček. Překvapte svou dcerku s tímto krásným toaletním stolkem!

Vlastnosti produktu:

- doplňky: hřeben, různé lahvičky, korálky, parfém

- krásné ozdobené svítící zrcadlo < / p>

- zásuvka

- pevná konstrukce

- v krásné růžové barvě

- vyrobeno z kvalitního plastu


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!