Inlea4Fun DOLPHIN PARK Dětský rybářský set - zelený | Inlea.cz

Inlea4Fun DOLPHIN PARK Dětský rybářský set - zelený

Rybářský set Dolphin Park jistě potěší každého malého rybáře. Zábava s rybářskou soupravou je zaručena. Co všechno se dá vytáhnout z vody s pomocí rybářského prutu? Aby se váš malý rybář mohl vydat okamžitě na zábavný rybolov, v balení najde delfíni a několik rybářský prutů. Pravidla hry jsou velmi jednoduché. Pokud ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-7418

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz
Rybářský set Dolphin Park jistě potěší každého malého rybáře. Zábava s rybářskou soupravou je zaručena. Co všechno se dá vytáhnout z vody s pomocí rybářského prutu? 
Aby se váš malý rybář mohl vydat okamžitě na zábavný rybolov, v balení najde delfíni a několik rybářský prutů. Pravidla hry jsou velmi jednoduché. Pokud chcete začít, vložte baterie do herní desky a potom umístěte všechny ryby do speciálních otvorů na desce. Úkolem dvou soutěžících, kteří si navzájem konkurují, je důmyslné zaměření a chytání ryb.  Aby to nebylo tak jednoduché, rybolov se točí, ryby otevírají a zavírají ústa. Hráč, který chytí více ryb, vyhrává. Zvukové efekty jsou další výhodou soupravy. Zaručuje skvělou zábavu, do hry se může zapojit i sourozenec či přítel.

Obsah balení:

- hrací plocha

- prvky pro skluzavku

- 2 akvária

- 3 delfíni

- 6 ryb

- sada samolepek

- 2 rybářské pruty

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Materiál: plast

Napájení: 3 x AA 1,5V baterie (nejsou součástí balení)

Rozměry balení: 41 x 26,5 x 8 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!