Inlea4Fun DINOSAURUS WORLD Stůl s plastelínou | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Inlea4Fun DINOSAURUS WORLD Stůl s plastelínou

Vzrušující svět dinosaurů ukrývá mnohá tajemství a otázky, které očarují děti i dospělé. Plastelína je skvělá a kreativní forma zábavy, která dokáže děti zabavit na velmi dlouhou dobu.Pokud vaše děťátko miluje modelování s plastelínou a taktéž i dinosaury, tak mu tento modelovací set DINOSAURUS WORLD určitě udělá velkou radost. ... Čítaj ďalej
735 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-6664

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Vzrušující svět dinosaurů ukrývá mnohá tajemství a otázky, které očarují děti i dospělé. Plastelína je skvělá a kreativní forma zábavy, která dokáže děti zabavit na velmi dlouhou dobu.

Pokud vaše děťátko miluje modelování s plastelínou a taktéž i dinosaury, tak mu tento modelovací set DINOSAURUS WORLD určitě udělá velkou radost. V setu najde všechno příslušenství, které jsou potřebné k vymodelování figurek. V soupravě najdete všechny plastelíny, spolu s formičkami, dokonce i modelovací nářadí. Další výhodou soupravy je světelný efekt, ze sopky tekoucí láva svítí červeně. Aktivní sopka je napájena 3 x AA 1,5 V bateriemi, které nejsou součástí balení. Hraní s plastelínou je jeden ze způsobů, jak pomoci dětem rozvíjet jejich fantazii a tvořivost, posiluje a zlepšuje jemnou motoriku.

Obsah balení:

- 2 stolové nohy

- stolová deska

- 4 kusy plastelíny v žluté, červené, zelené a hnědé barvě

- sopka se zářící lávou

- 3 postavy dinosaurů, každá s jinou funkcí

- 3 vejce - formy na tvorbu dinosaurů

- sada nálepek

- dva pomocné nástroje

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry stolu: 45 x 27,5 x 24 cm

Rozměry balení: 47 x 10 x 57 cm


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!