Inlea4Fun dětský ruční stroj na pletení | Kosmetické sety, náramkovač | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Inlea4Fun dětský ruční stroj na pletení

Chcete překvapit své dítě kreativním dárkem ? Představujeme vám set, díky kterému se děti naučí vyrobit si vlastní čepici, šátek nebo šál na zimu. Díky této kreativní hračce bude vaše dítě rozvíjet svou fantazii , motorickou koordinaci naučí se samostatnosti . Set je určen pro děti od 8 let. Manuální zručnost dětí v ... Čítaj ďalej
407 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 6. srpen
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE1526

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Chcete překvapit své dítě kreativním dárkem ? Představujeme vám set, díky kterému se děti naučí vyrobit si vlastní čepici, šátek nebo šál na zimu. Díky této kreativní hračce bude vaše dítě rozvíjet svou fantazii , motorickou koordinaci naučí se samostatnosti . Set je určen pro děti od 8 let. Manuální zručnost dětí v tomto věku je dostatečná k vytvoření vlastní čepice nebo šálu. Dětský stroj na pletení je vyroben z   pevného , odolného materiálu. & Nbsp; Krásný vzhled tohoto stroje zaručeně přiláká pozornost dětí. Růžová rukojeť je umístěna na boku stroje, zatímco na spodní straně je počítadlo s tlačítkem, které usnadňuje   zapamatování   počtu udělaných řad.

Stroj má přepínač PLAIN / LOOP, který se používá na změnu   stehu . Sada obsahuje   dvě klubíčka vlny   ve dvou různých barvách. Kombinace těchto dvou barev vytváří   dokonalou kombinaci , díky čemuž bude výtvor dětí velmi   stylový . Složení vlny je následující: 70% akryl a 30% vlna. Po minutí vln, které přísluší k setu je možné dokoupit vlnu v obchodě, je však třeba dbát na   tloušťku a složení , které je přesně popsáno v příručce. Tento skvělý set je balen v krásné krabici, díky čemuž je výborným dárkem pro každou příležitost. Set ručního stroje na pletení je výborným nápadem pro všechny kreativní děti, které rádi rozvíjejí své dovednosti a schopnosti!

Obsah balení:

• tkadlec

• 2 vlny

• háček z plastu

• plastová jehla s velkým okem

• příručka

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!