Inlea4Fun Dětský lékařský stůl s příslušenstvím | Hračky pro děti | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Inlea4Fun Dětský lékařský stůl s příslušenstvím

Malý lékař bude s nadšením vyšetřovat a zaručeně hned přijde na kořen nemoci a naordinuje účinnou léčbu! S tímto stolkem bude každé panence a Macík podána první pomoc. Tento skvělý lékařský set je určen pro všechny malé lékaře a lékařky. Set je velmi nápaditý a interaktivní , zaručí dětem maximální zábavu. Stetoskop , ... Čítaj ďalej
788 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE4448

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Malý lékař bude s nadšením vyšetřovat a zaručeně hned přijde na kořen nemoci a naordinuje účinnou léčbu! S tímto stolkem bude každé panence a Macík podána první pomoc.

Tento skvělý lékařský set je určen pro všechny malé lékaře a lékařky. Set je velmi nápaditý a interaktivní , zaručí dětem maximální zábavu. Stetoskop , teploměr a brýle jsou součástí výbavy téměř každého lékaře. Díky připojeným zařízením bude moci dítě během hry provádět vyšetření a připravit obvazy. Stojan je vybaven mnoha držadly a policemi . Při hraní se děti procvičují jemnou motoriku , učí se rozpoznávat tvary , barvy, názvy různých přístrojů a nástrojů . Navíc se mohou naučit i základy první pomoci a to, jak reagovat při různých zraněních. Potěšte své dítě tímto lékařským vozíkem, díky němuž se nejen skvěle zabaví ale navíc se i spoustu věcí naučí . Pomáhá odbourat strach z lékaře.

Vlastnosti produktu:

- interaktivní zábava

- praktický vozík

- stetoskop

< p> - brýle

- stříkačka, zrcátko, neurologické kladívko, kleště, nůžky, pinzeta, brýle

- leukoplast na rány, léky, vitamíny

 Vlastnosti produktu


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!