Inlea4Fun Dětský kostým Hasič | Hračky pro děti | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Inlea4Fun Dětský kostým Hasič

Dětské karnevalové kostýmy z naší nabídky potěší vaše děti a díky nim se stanou hvězdou karnevalu. Oblečte Vaše dítě do kostýmu a masky a splňte mu alespoň na jeden den sen být svou oblíbenou postavičkou . Uvidíte nefalšovanou radost, která vám bude rozhodně dokonalou odměnou. Představujeme vám hasičskou soupravu ... Čítaj ďalej
653 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: ZA0214

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětské karnevalové kostýmy z naší nabídky potěší vaše děti a díky nim se stanou hvězdou karnevalu. Oblečte Vaše dítě do kostýmu a masky a splňte mu alespoň na jeden den sen být svou oblíbenou postavičkou . Uvidíte nefalšovanou radost, která vám bude rozhodně dokonalou odměnou.

Představujeme vám hasičskou soupravu Inlea4Fun , obsahuje vše potřebné hasičské příslušenství. Kromě krásné červené bundy a přilby obsahuje množství potřebných doplňků včetně kladiva , hasicího přístroje . Nalijte vodu do nádrže a bude sloužit jako stříkačka. Nasaďte speciální přilbu a vestu a jste připraveni uhasit požáry. Vše zabalené do průhledného plastového sáčku s věšákem . S touto sadou se dítě může cítit jako skutečný hasič a naplnit své sny.

Obsah balení:

- hasičská vesta

- přilba

- požární sekera

- páčidlo

- vysílačka

- hasicí přístroj se stříkající vodou

- odznak

- pouzdro s hasičským průkazem

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!