Inlea4Fun Dětský kostým Beruška s křídly | Hračky pro děti | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Inlea4Fun Dětský kostým Beruška s křídly

Dětské karnevalové kostýmy z naší nabídky potěší vaše děti a díky nim se stanou hvězdou karnevalu. Oblečte Vaše dítě do kostýmu a masky a splňte mu alespoň na jeden den sen být svou oblíbenou postavičkou . Uvidíte nefalšovanou radost, která vám bude rozhodně dokonalou odměnou. Pokud vaše holčička touží vyniknout na ... Čítaj ďalej
242 Kč
Skladem
Očakávané doručenie 19. duben
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: ZA0884

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětské karnevalové kostýmy z naší nabídky potěší vaše děti a díky nim se stanou hvězdou karnevalu. Oblečte Vaše dítě do kostýmu a masky a splňte mu alespoň na jeden den sen být svou oblíbenou postavičkou . Uvidíte nefalšovanou radost, která vám bude rozhodně dokonalou odměnou.

Pokud vaše holčička touží vyniknout na karnevalu a nechce být princeznou, tento kostým Beruška   je správná volba a určitě se jí bude líbit. Konstrukce křídel je vyrobena z drátu a křídla jsou vytvořeny pružným , jemným materiálem .   Tento kostým má červenou tečkovanou sukničku , která je doplněna červenou tylovou spodničkou .   Dále obsahuje čelenku s peřím , křídla < / b> na gumičku a hůlka .   Křídla mají elastické gumičky na upevnění.   Potěšte své holčička a dopřejte jí zazářit na oslavě, karnevalu či ve školce.  

Obsah balení:

- křídla

- sukýnka

- čelenka

- palička


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky