Inlea4Fun Dětské odrážedlo motorka BABY RIDE ON RO0063 - růžové | Hračky do zahrady | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Inlea4Fun Dětské odrážedlo motorka BABY RIDE ON RO0063 - růžové

Dětská odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Proto mnoho rodičů řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak. Dětské odrážedlo Baby Ride On je ideální , skvělá a bezpečná hračka. Je vyrobeno z velmi pevného a odolného plastu . Odrážedlo motorka má atraktivní tvar motorky,   je lehké , ... Čítaj ďalej
1 130 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: JO-RO0063 RO

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětská odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Proto mnoho rodičů řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak.

Dětské odrážedlo Baby Ride On je ideální , skvělá a bezpečná hračka. Je vyrobeno z velmi pevného a odolného plastu . Odrážedlo motorka má atraktivní tvar motorky,   je lehké , velmi stabilní , kompaktních rozměrů a proto je vhodné na doma i ven. Kolečka jsou gumové , neklouzavé a vhodné pro všechny povrchy. Odrážedlo je bez pedálů, díky čemuž se dítě dokáže soustředit hlavně na udržení rovnováhy a směr jízdy. Má pohodlné sedadlo a široké   kolečka . Pomáhá rozvíjí ť motorické schopnosti dítěte a zaručí mu spoustu zábavy a potěšení.

Vlastnosti produktu:

- široké kolečka

- pohodlné sedadlo

- ergonomické rukojeti

- atraktivní barvy

- nízká hmotnost


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!