Inlea4Fun Dětské odrážedlo motorka BABY RIDE ON RO0063 - růžové | Dětské vozidlá | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Inlea4Fun Dětské odrážedlo motorka BABY RIDE ON RO0063 - růžové

Dětská odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Proto mnoho rodičů řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak. Dětské odrážedlo Baby Ride On je ideální , skvělá a bezpečná hračka. Je vyrobeno z velmi pevného a odolného plastu . Odrážedlo motorka má atraktivní tvar motorky,   je lehké , ... Čítaj ďalej
1 144 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 11. květen
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RO0063 RO

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětská odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Proto mnoho rodičů řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak.

Dětské odrážedlo Baby Ride On je ideální , skvělá a bezpečná hračka. Je vyrobeno z velmi pevného a odolného plastu . Odrážedlo motorka má atraktivní tvar motorky,   je lehké , velmi stabilní , kompaktních rozměrů a proto je vhodné na doma i ven. Kolečka jsou gumové , neklouzavé a vhodné pro všechny povrchy. Odrážedlo je bez pedálů, díky čemuž se dítě dokáže soustředit hlavně na udržení rovnováhy a směr jízdy. Má pohodlné sedadlo a široké   kolečka . Pomáhá rozvíjí ť motorické schopnosti dítěte a zaručí mu spoustu zábavy a potěšení.

Vlastnosti produktu:

- široké kolečka

- pohodlné sedadlo

- ergonomické rukojeti

- atraktivní barvy

- nízká hmotnost


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!