Inlea4Fun Dětské odrážedlo BELLO - růžové | Hračky do zahrady | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Inlea4Fun Dětské odrážedlo BELLO - růžové

Dětská odrážedla   jsou první věc, kterou   dokáže dítě ovládat samo . Proto mnoho rodičů řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak. Dětské odrážedlo   Bello   je ideální,   skvělá a bezpečná hračka . Je vyrobeno   z velmi pevného a odolného plastu . Odrážedlo má   atraktivní tvar   motorky   se čtyřmi ... Čítaj ďalej
927 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-5262

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětská odrážedla   jsou první věc, kterou   dokáže dítě ovládat samo . Proto mnoho rodičů řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak.

Dětské odrážedlo   Bello   je ideální,   skvělá a bezpečná hračka . Je vyrobeno   z velmi pevného a odolného plastu . Odrážedlo má   atraktivní tvar   motorky   se čtyřmi koly. Odrážedlo je   lehké , velmi   stabilní , kompaktních rozměrů a proto je   vhodné na doma i ven . Dvojité kolečka   jsou   neklouzavé   a vhodné pro všechny povrchy. Je tou nejlepší alternativou pro dítě, které se učí jezdit na kole s bočními kolečky. Odrážedlo je   bez pedálů , díky čemuž se dítě dokáže soustředit hlavně   na udržení rovnováhy a směr jízdy . Má   pohodlné   široké   sedadlo,   zdobené s obrázkem zvířátek. & Nbsp; Pomáhá   rozvíjet motorické schopnosti   dítěte a zaručí mu spoustu zábavy a potěšení.

Vlastnosti produktu:

- velké plastové kolečka

- díky čtyřem kolům je stabilní

- vhodné do interiéru i do exteriéru


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!