Inlea4Fun Dětská dílna WORK BENCH | Nářadí a nástroje | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Inlea4Fun Dětská dílna WORK BENCH

Dětská dílna s nářadím Inlea4Fun WORK BENCH je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistra! Děti se potěší ... Čítaj ďalej
1 548 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-ZWA.661-413

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětská dílna s nářadím Inlea4Fun WORK BENCH je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.

V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistra! Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou úhelník, kladivo, šroubovák, matice, jednoduše skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře. Kromě nástrojů obsahuje souprava i motor na baterii, který vydává zvuky a má světelné efekty, a panel s obrysy automobilů.

Dětské nářadí je vyrobeno z prvotřídního plastu nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají se s ním i další generace. Dětská dílna v kombinaci se sytými, hřejivými barvami vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí kutit a kreativní se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.

Vlastnosti produktu:

- šroubovák / vrtačka vydává zvuky při zašroubování / vysunutí

- praktický stojánek

- hračka je napájena 4 x AA bateriemi (nejsou součástí balení)

- příslušenství: šroubovák / vrtačka napájena na baterie, kladivo, šroubovák, viděl, klíče, úhelník, šrouby, matice, háčky, šroubovací desky

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Rozměry:

- dílna: 49 cm x 34,5 cm x 88 cm

- motor po složení 27 cm x 17 cm x 16 cm

- šroubovák: 14 cm x 18 cm

- nářadí: 13 cm x 6 cm

Hmotnost: 2 kg


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!