Inlea4Fun dětská čajová souprava TEA SET s 10 doplňky | Kuchyňky pro děti | Inlea.cz

Inlea4Fun dětská čajová souprava TEA SET s 10 doplňky

Dětský čajový set TEA SET je ideální pro každé dítě, které si chce hrát na hostitele a sevírovat svým kamarádům čaj. Set je vhodný pro všechny děti od 3 let. Dětský čajový set TEA SET je tvořen 10 kusy doplňků. Skládá se z 4 talířků, 4 čajových šálků s ouškem, čajníku a nádoby na cukr. Čajový set je vhodný na každou dětskou ... Čítaj ďalej
109 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 26. srpen
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: JO-ZA2402

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětský čajový set TEA SET je ideální pro každé dítě, které si chce hrát na hostitele a sevírovat svým kamarádům čaj. Set je vhodný pro všechny děti od 3 let. Dětský čajový set TEA SET je tvořen 10 kusy doplňků. Skládá se z 4 talířků, 4 čajových šálků s ouškem, čajníku a nádoby na cukr. Čajový set je vhodný na každou dětskou oslavu a také je to skvělý doplněk k Dětské kuchyňky.

Set TEA SET má elegantní design v bílé barvě s barevnými vzory. S čajovým setem se vaše dítě může naučit, jak správně stolovat, servírovat čaj a obsluhovat hosty. S dětskou čajovou sadou si vaše děti užijí spoustu zábavy a mohou si otevřít vlastní malou čajovnu. Všechny kusy jsou vyrobeny z bezpečného materiálu. Prostřednictvím hraní se s čajovou soupravou se dětem rozvíjí jemná motorika. Dopřejte vašim ratolestem chvíle plné zábavy s touto čajovou soupravou!

Vlastnosti produktu:

• 10 doplňků

• kvalitní, bezpečný materiál

• vhodný dárek na jakoukoliv příležitost

 Vlastnosti produktu

Množství kusů v sadě: 10 kusů

Průměr talířků: 6 cm

Výška talířků: 3 cm

Výška nádoby na cukr: 8,5 cm

Výška čajníku: 4 cm

Rozměry balení: 24 x 21 x 5 cm

Doporučený věk: 3 +

Hmotnost: 0,30 kg

Janka
30.04.2022
Hodnocení: 3

Čajová súprava je milý darček pre všetky malé gazdinky. Popis nesedí k dodanému tovaru. Set je z porcelánu, čo sa mi nezdá bezpečný materiál pre troj-štvorročné deti. Výška čajníka je 8,5 cm aj s pokrievkou. Cukornička sa v balení ani na obrázku nenachádza. Balenie obsahuje nádobu na mlieko vysokú cca 4,5 cm. Šálky sú vysoké cca 4 cm. Obrázok zodpovedá dodanému tovaru. Aj napriek nezodpovedajúcemu popisu súpravy, s vnučkou si užívame čajové chvíľky.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky

Tržní stánek Chicos Mini supermarket
436 Kč 643 Kč
Nakrájený chléb s podnosem Goki
131 Kč