Inlea4Fun Cykloodrážedlo 2v1 BOOMERANG 10"/12" - červené | Dětské vozidlá | Inlea.cz

Inlea4Fun Cykloodrážedlo 2v1 BOOMERANG 10"/12" - červené

Kvalitní dětské odrážedlo pro děti již od 2 let perfektně poslouží jako první tréninkové kolo pro přípravu udržení rovnováhy a stability nutnou pro užívání opravdového kola. Velká a široká nafukovací kola poskytnou příjemnou jízdu, díky nastavení výšky sedáku a řídítek poslouží dětem po dlouhou dobu. Během jízdy se dítě naučí ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 419 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 14. prosinec
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-RB.WB-06.CR

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Kvalitní dětské odrážedlo pro děti již od 2 let perfektně poslouží jako první tréninkové kolo pro přípravu udržení rovnováhy a stability nutnou pro užívání opravdového kola. Velká a široká nafukovací kola poskytnou příjemnou jízdu, díky nastavení výšky sedáku a řídítek poslouží dětem po dlouhou dobu. Během jízdy se dítě naučí také brzdit přední brzdou, naučí se odhadovat vzdálenost a regulovat rychlost jízdy.

Pro správný vývoj svalů a kloubů našich ratolestí je nesmírně důležitý každodenní pohyb, nejlépe na čerstvém vzduchu. Každý z nás si pamatuje tu radost, když nám rodiče koupili první kolo. Dopřejme tu radost i našim dětem, pořiďme jim již v útlém věku opravdový dopravní prostředek - odrážedlo. V dnešní době je opravdu mnoho možností, jak naučit děti jezdit na kole, avšak odrážedla jsou prokazatelně nejoblíbenější a nejrychlejší cestou. Než se pustíte do výběru prvního odrážedla, na kterém se děti učí stabilitu a celkovou koordinaci pohybů, musíte vědět, co přesně hledáte. Vybírat můžete podle materiálu odrážedla, výšky sedáku nebo doporučeného víka. Obecně platí, že dítě musí dosáhnout celým chodidlem na zem, aby se mohlo odrážet. Existují odrážedla s nafukovacími koly, která lépe snášejí nárazy a jízda je velmi příjemná, ale i kola bantamová (gumová) vhodná pro nerovný terén či s pěnovými koly. Zásadní je v tomto věku pohodlné došlápnutí dítěte na zem. Důležitý parametr je výška rozkroku dítěte a tedy výška sedáku od země. V neposlední řadě důležitým faktorem je také materiál konstrukce, což určuje i váhu a odolnost odrážedla. I zde platí: čím nižší cena, tím nižší kvalita. Dopřejme našim nejmenším radostnou a zároveň bezpečnou jízdu!

Dětské odrážedlo nesmí být používáno na veřejných komunikacích, parkovištích a na cestách s prudkým klesáním.

Vlastnosti produktu:

Rychlým a jednoduchým způsobem lze velikost cykloodrážedla změnit z 12" na 10".

- nastavitelná výška sedáku

- výškově nastavitelná řídítka

- stabilní a lehká ocelová konstrukce

- protiskluzové plastové rukojeti

- pohodlné, měkké sedátko

- ruční brzda pro zadní kolo

- protiskluzová řídítka s gumové zábrany proti sklouznutí ručiček

- speciálně vyprofilované pohodlné sedátko

- odolný lak

 Vlastnosti produktu

Výška sedáku při 12":  45 - 51 cm

Výška sedáku při 10": 36 -42 cm

Kola: nafukovací 12"

Nastavitelné kormidlo: 51 - 58 cm,

Šířka kormidla: 40 cm

Nosnost: 30 kg

Certifikáty: CE, TUV, GS.

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky