Inlea4Fun CREA DOUGH Party Set Kreativní sada plastelíny | Plastelína | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Inlea4Fun CREA DOUGH Party Set Kreativní sada plastelíny

Plastelína je skvělá a kreativní forma zábavy , která dokáže děti zabavit na velmi dlouhou dobu. Pokud vaše děťátko miluje modelování s plastelínou, tak mu tento modelovací set CREA DOUGH určitě způsobí velkou radost. V soupravě se najdou všechny plastelíny, ve 4 různých barvách . S touto soupravou mohou tvořit různé   ... Čítaj ďalej
Unfortunately this product is currently unavailable.
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: ZA3166

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Plastelína je skvělá a kreativní forma zábavy , která dokáže děti zabavit na velmi dlouhou dobu. Pokud vaše děťátko miluje modelování s plastelínou, tak mu tento modelovací set CREA DOUGH určitě způsobí velkou radost. V soupravě se najdou všechny plastelíny, ve 4 různých barvách . S touto soupravou mohou tvořit různé   barevné a zábavné   kreace . Souprava je bohatě vybavena různými doplňky umožní vytvořit: pizzu, zmrzlinu , těstoviny, koláčky, různé dekorace . Dá příležitost dítěti vytvořit si vlastní nápady pro chutné pokrmy a mnoho jiného občerstvení.

Schopnost smíchat hmotu umožňuje získat zcela nové barvy , a tak si dítě < b> rozvíjí svou fantazii a tvořivost , stimuluje představivost, posiluje a zlepšuje jemnou motoriku . Nyní mají děti k dispozici 4 kelímků plastelíny v různých barvách na libovolné tvoření , kterým stráví hodiny a hodiny příjemné zábavy.

Vlastnosti produktu:

- set obsahuje 4 různých barev

- praktické kelímky s uzávěrem

- uzávěry se dají použít jako formičky

- sada na výrobu pizzy a zmrzliny

- příslušenství na výrobu těstovin

- talíř, šálek na zmrzlinu

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!