Inlea4Fun CRAFTSMAN'S TOOL BOX Dětské nářadí v zelené brašně | Nářadí a nástroje | Inlea.cz

Inlea4Fun CRAFTSMAN'S TOOL BOX Dětské nářadí v zelené brašně

Dětské nářadí v zelené brašně je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě ... Čítaj ďalej
639 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 14. prosinec
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-ZWA.G232

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz
Dětské nářadí v zelené brašně je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.
V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistra! Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou pilu, kladivo, matice, prostě skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře.
Dětské nářadí je vyrobeno z prvotřídního plastu nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají se s ním i další generace. Dětská dílna vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí kutit a kreativní se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.

Vlastnosti produktu:

- brašna s množstvím úložného prostoru
- realistický design
- množství příslušenství

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let
Doporučujeme pro: chlapce
Materiál nářadí: plast
Počet prvků v balení: 19 ks
Rozměry batohu: 30 x 28 x 9 cm
Napájení šroubováku: 2 x AA baterie (nejsou součástí)
Rozměry balení: 26 x 30 x 11 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky