Inlea4Fun BABY MAY Interaktivní panenka 43 cm s plameňák | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Inlea4Fun BABY MAY Interaktivní panenka 43 cm s plameňák

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Dětská < b> panenka - miminko je úžasná hračka pro ... Čítaj ďalej
762 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE3015

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší.

Dětská < b> panenka - miminko je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Okouzlující miminko má milou tvářičku, krásné modré kukadla   a   růžové rty . & Nbsp; Panenka je oblečena v růžovo-tyrkysovém jednodílném oblečení svázaném na zádech, zdobené květinovým motivem . Na hlavě panenky je tenký letní klobouček . Souprava obsahuje celou řadu doplňků - plameňáka , na kterém může dítě pohodlně sedět, sluneční brýle , dudlík a dokonce i láhev na mléko < /b>. Bábika má pohyblivé oči, možnost krmení a čurání. Po stisknutí bříška uslyšíte pláč nebo radostné hihňání . Pokud chcete aktivovat zvuky v panence, musíte vytáhnout mechanismus z jejího bříška, odstranit ochranu a znovu vložit mechanismus do otvoru v bříšku. & Nbsp; Péče o tak nádhernou panenku nikdy nekončí.

Vlastnosti produktu:

< p> - vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové miminko

- zvukové efekty

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!