Inlea4Fun BABY KID Dětská panenka-miminko 45 cm - modrá | Panenky a príslušenství | Inlea.cz

Inlea4Fun BABY KID Dětská panenka-miminko 45 cm - modrá

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Dětská panenka - miminko je úžasná hračka pro ... Čítaj ďalej
488 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-7085

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší.

Dětská panenka - miminko je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Okouzlující miminko má milou tvářičku, která vypadá skutečně jako opravdové miminko . Panenka má krásné modré kukadla   a   růžové rty . Součástí je modré kostkované oblečení, dudlík, pohár   a podbradník. & Nbsp; Oblečení lze svléknout a vyprat, takže se snadno udržuje v čistotě. Panenka vydává 12 různých zvuků . Péče o tak nádhernou panenku nikdy nekončí.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové miminko

- zvukové efekty

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Doporučujeme pro: dívky

Délka panenky: 45,8 cm

Napájení: 3 x AG13 baterie

Rozměry balení: 48,5 x 26 x 12,5 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!