Inlea4Fun 3 TOOL REPAIR Dětská dílna | Nářadí a nástroje | Inlea.cz

Inlea4Fun 3 TOOL REPAIR Dětská dílna

Dětská dílna s nářadím Inlea4Fun   3 TOOL REPAIR   je praktická sada pro začínající kutily . Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji. V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného kutila. Děti se ... Čítaj ďalej
979 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-ZWA.8012

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětská dílna s nářadím Inlea4Fun   3 TOOL REPAIR   je praktická sada pro začínající kutily . Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.

V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného kutila. Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů , mezi nimiž najdou pilu , kladivo , klíče , pravítko ,   matice , jednoduše skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře.   Sada obsahuje celkem 46 doplňků . Ve spodní části je umístěna praktická police . V horní části jsou umístěny háčky a na hlavním panelu jsou otvory pro zašroubování šroubů .

Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti < / b> přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.  

Vlastnosti produktu:

- 46 doplňků

- praktická polička

- nádoby na nářadí, ruční vrtačka, šroubovák s vyměnitelnými hroty

- kotoučová pila, kladivo, kleště, šrouby, samolepky

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!